Nedjelja, 11 Travanj 2010

TURNIRI U ORGANIZACIJI TK „VAREKS“

( Turniri su iz kalendara TSSH i HTS-a)

Turniri do 8 i 10 godina

Teniski klub „Varteks“ organizator je po 2 turnira iz kalendara TSSH u konkurenciji do 8 mi 10 godina. Prvi ce se odrzati 24i 25. 4. a drugi 8. i 9. 5. 2010. godine. Turniri se igraju istovremeno u obje konkurencije a nastupaju djevojcice i djecaci iz klubova u sjeverozapadnoj Hrvatskoj.

PRVENSTVO HRVATSKE

Od 8. – 13. 5. 2010. godine organizatori smo PRVENSTVA HRVATSKE za djevojcice i djecake do 14 godina. Ocekujemo na terenima TK „Varteks“, najbolje igracice i igrace u toj kategoriji u Hrvatskoj.

FORMA KUP

„FORMA KUP“ je turnir u kategoriji do 16 godina i odrzati ce se od 15. – 17. 5. 2010. godine. Turnir je 3. ranga i svake godine se prijavi veliki broj kvalitetnih natjecatelja u toj konkurenciji.

Ukoliko se prijavi veliki broj natjecatelja odrzati ce se kvalifikacije 14. 5. 2010. g.

VINDI KUP

„VINDI KUP „ je turnir sa dugogodišnjom tradicijom i zazticenog je visokog 3. ranga. Turnir se igra po RR sistemu. Na tom turniru redovito natupa najviše natjecatekja od svih nasih turnira. Svi sudionici turnira osim sportski nagrada dobivaju i prakticne nagrade.

Turnir ce se odrzati od 26. – 29. 6. 2010. godine.

FARMAL KUP

Turnir u kategoriji do 14 godina odrzati ce se od 4. – 7. 7. 2010. godine. To je turnir 4. ranga i tu djeca skupljaju neophodna iskustva za ulazak u juniorski tenis.

KANOTI KUP

Ove godine odrzati ce se 5. memoraijalni turnir u cast istaknutog natjecatelja TK „Varteks“ Boska Kanotija.
To je turnir u seniorskoj kategoriji i visokog je 2. ranga. Nastupaju najbolji natjecatelji u Hrvatskoj koji se pripremaju za profesionalnu tenisku karijeru.

Turniri 2009
Utorak, 24 Veljača 2009

OP OROSLAVJE - 12 godina

Na turniru do 12 godina, koji je održan od 21 - 23. 2. u Oroslavju nastupila je Ena Kocijan i zabilježila vrijedan rezultat plasiravši se u finale gdje je izgubila od Ene Delibegović iz BiH rezultatom 6/1 i 6/4. U četvrtini finala bila je bolja od Nike Bešker sa 6/1 i 6/2 a u polu finalu je pobijedila Karolinu Čuljat iz Daruvara rezultatom 6/0 4/6 6/2.

OP OROSLAVJA - 16 godina

Ovoga vikenda je održano Dvoransko prvenstvo Oroslavlja gdje je nastupilo 32 juniora iz cijele Hrvatske.

Od naših natjecatelj u muškoj konkurenciji nastupili su Štefičar Edi i Poledica Mato a u ženskoj Štefičar Zvonimira.

Najdalje je došao Štefičar koji je u polufinalu izgubio od Eberhardt - Bakote rezultatom 6/4 6/2 , dok je Poledica izgubio u 1. kolu od Pukljak Mislava rezultatom 6/3 6/3 .

U ženskoj konkurenciji nastupile su 12 juniorki . Štefičar Zvonimira je izgubila u 1. kolu od Kovačević rezultatom 6/3 6/3 .

ZAGI KUP - 12 godina

Ovoga vikenda od 22.-23.11. na Zagrebačkom velasajmu je održan Zagi kup za juniore i juniorke do 12 godina. U muškoj konkurenciji je nastupilo 64 dječaka iz cijela Hrvatske. Od naših juniora su nastupili Malez Martin ,Čepin Ivan i Plukavec Hrvoje. Najdalje je došao Čepin koji je u prvom kolu svladao Begovića 6/3 6/0 i drugom kolu izgubio od Huzjan Frana 6/0 6/2. Malez je u prvom kolu izgubio od Brežanski Marina 6/1 6/2 dok je Plukavec izgubio u prvom kolu od Bakir Habula iz BIH rezultatom 6/1 6/1 . U ženskoj konkurenciji nastupile su 32 djevojčice. Od naših juniorki nastupile su Kocijan Ena, Horg Lara i Vrbanec Dorotea. Najdalje je došla Kocijan Ena koja je u prvom kolu svladala Šunjić sa 6/2 6/1,u drugom kolu Holjevac Viktoriju 6/3 6/2 a u četvrtfinalu izgubila od Vrhovec Petre 6/2 6/1. Horg Lara je izgubila u prvom kolu od Holjevac 6/4 7/6 , a Vrbanec Dorotea od Palić Monike 6/3 /62 .

Turnir do 12 godina u Zagrebu

Na turniru do 12 godina koji se je održao od 8 - 10 studenog u Zagrebu, nastupilo je troje natjecatelja TK "Varteks". Ena Kocijan I Ivan Čepin izgubili su u 2. kolu dok je Paola Šimunčić izgubila u 1. kolu u 3 seta.